MITEN MUKAAN?

 

Jousiammuntaseurojen kautta, ohessa osoitteita ja linkkejä:

 

AC-Ulvila                                                www.aculvila.fi

Arcus                                                      www.arcusry.org

Artemis                                                   www.artemishelsinki.com

Ascella                                                    www.ascella.fi

Diana 57                                                  www.vaasandiana57.net

Ekenäs Bågskyttar                                 www.raasepori.fi

Falcon                                                     http://jousiammuntaseurafalcon.weebly.com/

Huittisten Jousiampujat

Joutsi  ry                                                   seura@joutsi.info

Jousi-Jussit                                               www.jousijussit.sporttisaitti.com

Jyväs-sulka                                              www.jyvas-sulka.net 

Järvenpään Jousiampujat                         www.jarvenpaanjousiampujat.n

Keuruun Jousi                                           www.keuruunjousi.fi

Kurikan Ryhti                                            www.kurikanryhti.fi/jaostot

Kymen Jousi                                             www.kyjo.info

Lahden Vasama                                      lahdenvasama.soirttisaitti.com

Nuoli-Haukat                                             www.nuolihaukat.net 

Oulun Jousimiehet                                    www.oulunjousimiehet.fi 

Pirkanmaan Jousimetsästäjät                    http://pjmry.fi/

Pohjan Jousi                                              www.pohjanjousi.fi

Prättä-Jouset                                              http://www.pratta-jouset.fi

Ramses                                                      www.ramsesporvoo.com 

Riihi-Jouset                                                 www.riihi-jouset.fi

Robin Hood                                                 www.hood-espoo.fi

Saimaan Jousi                                            www.saimaanjousi.fi

Sinisulat                                                       www.sinisulat.fi

Tapanilan Erä                                              www.jousiammunta.fi

Teuvan Jousiampujat                                   www.teuvanjousiampujat.nettisi

Varsinais-Suomen Jousimetsästäjät             www.vsjm.org

Wilhelm Tell                                                   www.wilhelmtell.fi 

Ylä-Savon Jousimetsästäjät ja-ampujat       https://sites.google.com

Varkauden Jousiampujat                             http://varkaudenurheiluseurat.fi/

Äetsän Jousiampujat                                   aetsanjousiampujat.com

 

_______________________________________________________________________________

 

Seuran liittymilomake

*
*
*
*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.